Przy bardzo wysokich temperaturach, koty mogą odczuwać pewien dyskomfort. W gorące dni niekoniecznie musisz rezygnować z podróży ze zwierzęciem. Na taki okres przydatny okaże się transporter dla kota na kółkach lub plecak na kota. Z tego artykułu, dowiesz się więcej o tych produktach.

Wózek do zastosowania dla kotów o nowoczesnym designie 

Transporter 2w1, czyli wózek do zastosowania dla kotów, nie dość, że jest produktem praktycznym i funkcjonalnym, to jeszcze ma nowoczesny design. Posiada także wiele innych zalet. Jest przede wszystkim ultralekki. Istotne są także materiały, z jakich został wykonany. Powinien być wyprodukowany z trwałych i mocnych, które mają atesty odporności na uderzenia i upadki, a także certyfikaty bezpieczeństwa. Taki produkt możesz dostać w firmie Big Cats. Transporter dla kota na kółkach ma drzwiczki odpinane na suwak, które umieszczone są w górnej części. Wewnątrz możesz znaleźć mocowanie do przypięcia szelek dla bezpieczeństwa zwierzęcia. Dużą zaletą transportera dla kota na kółkach, jest to, że posiada on otwory oraz półprzezroczyste okienko na froncie. W tylnej części jest schowek podręczny dla drobiazgi. Warto także wspomnieć o wygodnych kółkach obrotowych z łożyskami oraz hamulcami.

Doskonała alternatywa dla transportera, czyli plecak na kota 

W przypadku, gdy noszenie kota staje się dla Ciebie uciążliwe, świetnym rozwiązaniem jest plecak na kota. Ten produkt zapewni bezpieczeństwo Twojemu zwierzęciu, jak i również Tobie wygodę. Przyda się szczególnie tym osobom, które często podróżują publicznymi środkami transportu. Przy zakupie koniecznie musisz sprawdzić, z jakich materiałów został wykonany plecak transporter dla kota. Dzięki użyciu tych najwyższej jakości, jego czyszczenie będzie łatwe i wygodne. 

Jakie są zalety plecaka na kota?

Transport dla kota 4w1 to transporter na kółkach z wysuwaną rączką, torba z paskiem na ramię, plecak oraz bezpieczne siodełko do samochodu. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest komfort noszenia. Twoje ramię nie jest nadmiernie obciążone. Wygodnie możesz więc jechać autobusem, czy tramwajem do lekarza weterynarii. Plecak transporter dla kota może być w różnych kolorach. Warto podkreślić, że sama przestrzeń nie ma większego znaczenia dla zwierzęcia. Zarówno zwykły transporter dla kota, jak i również plecak posiada wystarczająco dużo miejsca, aby Twój pupil mógł usiąść lub położyć się.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze transportera dla kota?

Przy wyborze transportera dla kota, warto zwrócić uwagę, czy ma on dodatkowo usztywnione i wzmocnione dno i boki. Przykładowo torba dla zwierzęcia podczas noszenia, musi zachować swój pierwotny kształt. Istotna jest także ilość wywietrzników oraz ich wielkość. Big Cats oferuje produkty z ultralekkiego NEOPRENu. Dzięki zastosowanemu materiałowi, są one lekkie oraz bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają też odpowiednią cyrkulację powietrza – 360 stopni. Transportery zapewniają bardzo dobrą wentylację i widoczność dla zwierzęcia. Po ich bokach umieszczone są bowiem duże siatkowe otwory.

Jak jest odpowiednia wielkość transportera dla kota?

Gdy wybierasz transporter dla kota, musisz wziąć pod uwagę wielkość swojego pupila. Sprzęt nie może być ani za mały, ani za duży. Kot powinien w swobodny sposób poruszać się wewnątrz. Jednak też za duża ilość miejsca nie jest wskazana. W takim przypadku, gdy np. jedziesz z kotem samochodem, może on odbijać się wewnątrz transportera o jego ściany. Pamiętaj również, aby nie oszczędzać na tym produkcie. Gdy zdecydujesz się na ten gorszej jakości, może on zwyczajnie pęknąć pod wpływem ciężaru zwierzęcia.

Jaki będzie najlepszy transporter dla kota?

Zamierzasz kupić transporter dla kota? To, czy zdecydujesz się na plecak na kota, czy inny rodzaj tego produktu, nie ma tak dużego znaczenia. Wybór zależy od Twoich preferencji. Ważne są jednak trzy aspekty. Będzie to praktyczność, komfort kota i solidność wykonania. Musisz zapewnić swojemu zwierzęciu należyte bezpieczeństwo.

Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2022