Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
gardeneo.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
[email protected]

Dagmara Szymańska

Redaktor

Jej życiowe motto to „Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek”. Absolwentka SGH na kierunku Ochrona zdrowia roślin. Z ogrodnictwem związana od najmłodszych lat. Już wtedy z wielką pasją pomagała dziadkowi Tadeuszowi w jego uprawie. To on zaszczepił w niej tę wielką pasję, która trwa do dziś!

Dominika Stańczyk

Dominika Stańczyk

Redaktor

Copywriterka, dziennikarka oraz miłośniczka ogrodów, która każdego dnia zgłębia wiedzę na temat sadzenia i przesadzania roślin. Od kilku lat stara się też stworzyć u siebie miejską dżunglę, dopasowując odpowiednie kwiaty doniczkowe do swojego domu.

karol kruk

Karol Kruk

Redaktor

Pracownik sezonowy w ogrodzie botanicznym w Poznaniu. Jego sumienność i dążenie do osiągnięcia jak najlepszych efektów pozwala mu szybko poszerzać swoją wiedzę botaniczną. Doświadczenie z roślinami nabierał już od najmłodszych lat obserwując swoich rodziców pracujących w ogrodzie.

stanisław kowalczyk

Stanisław Kowalczyk

Redaktor

Były nauczyciel biologii w liceum. Ogrodnictwo i przyroda od zawsze były jego pasjami, dlatego po przejściu na emeryturę zajął się na stałe uprawą własnego ogródka. W wolnym czasie czyta książki i uczy wnuków podstaw pielęgnacji kwiatów.

Hubert Pankiewicz

Hubert Pankiewicz

Autor

Z wykształcenia informatyk. Każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu. Pasjonat przyrody i miłośnik długich spacerów po leśnych bezdrożach. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu botaniki oraz ichtiologii.

ewa majkusiak

Ewa Majkusiak

Autor

Absolwentka promocji sztuki, zafascynowana nowymi mediami i literaturą współczesną. Poczucie estetyki wyniesione z wydziału humanistycznego przekierowuje na kwiaty. Zapalona miłośniczka domowego ogrodnictwa, na balkonie uprawia nawet truskawki. Jak dorobi się własnej działki, żadna roślina nie będzie miała przed nią tajemnic.

jagoda wieczorek

Jagoda Wieczorek

Autor

Miłośniczka i pasjonatka roślin. Od trzech lat hoduje różne rośliny doniczkowe, w tym egzotyczne. Swoją przygodę z uprawą roślin zaczęła od samodzielnego wyhodowania awokado z pestki. Obecnie posiada kilka drzewek, oraz kilkadziesiąt innych roślin doniczkowych. Wierzy, że rośliny mają zbawienny wpływ na samopoczucie.

Mateusz Kucharzyk

Mateusz Kucharzyk

Autor

Pasją do roślin zaraził się od rodziców mieszkających w zielonych Bieszczadach. W swoim mieszkaniu posiada własny kawałek dżungli. Jego ulubionymi roślinami są sukulenty, a zwłaszcza Ceropegia woodii.