polka na grzybach w danii to trzeba zobaczyc

Polka na grzybach w Danii. To TRZEBA zobaczyć!!!

Jeśli nie możecie się doczekać wysypu grzybów w Polsce - to nagranie z Danii może osłodzić Wam oczekiwanie! Polka wybrała się do lasu, z którego przyniosła wprost niebywałe okazy!

pogoda na sierpień to nie wygląda dobrze

Pogoda na sierpień. To nie wygląda dobrze!

Nie ma co liczyć na upały! Sierpień 2023 zapisze się w pamięci jako miesiąc chłodniejszy i deszczowy. Czytaj, co meteorolodzy mają do przekazania na temat nadchodzącej pogody.

strzyżak sarni w polsce uwaga

Strzyżak sarni w Polsce. Uwaga na „latające kleszcze”!!!

Nadeszło lato, a wraz z nim niewidoczne zagrożenie - strzyżaki sarnie, nazywane również "latającymi kleszczami". Powszechne w lasach, niewielkie, ale bolesne - mogą wskoczyć Ci nawet do ucha. Odkryjmy, jak się przed nimi bronić i co zrobić, gdy już zaatakują.

Burze i gradobicie w Polsce

Burze i gradobicie w Polsce! Ostrzeżenia dla kilku województw

Kilka województw w Polsce, zwłaszcza w południowych rejonach kraju, jest na celowniku intensywnych burz z gradem. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydali ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia, które potwierdziło także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

alert rcb burza grad

Alert RCB! Burze, grad i wichury. Czy Twoje województwo jest na liście?

Odnotowaliśmy dziś niepokojące komunikaty o pogodzie - na południowym wschodzie kraju ma nastąpić pogarszanie warunków atmosferycznych. Alert RCB dotyczy burzy, wiatru i deszczu, jakie pojawić się mogą w czterech województwach. Nastąpiła także aktualizacja ostrzeżeń.