brzoza youngii

Brzoza youngii – co warto wiedzieć o tym drzewie?

Brzoza youngii jest krótkowiecznym drzewem liściastym. Choć warto ją zasadzić ze względu na ciekawie zwisające pędy, to w przypadku alergików jest ona znacznie odradzana. Dowiedz się więcej, czytając poniższy artykuł.

białe kwiaty

Łatwe w uprawie białe kwiaty doniczkowe i ogrodowe

Biały kolor jest jednym z najchętniej wybieranym wśród wielu roślin. To dzięki swojej ponadczasowej barwie, wiele osób decyduje się na wykorzystanie białych kwiatów w swoich aranżacjach. Sprawdź jakie białe kwiaty możesz mieć u siebie!

miedzian oprysk

Miedzian 50 WP do ochrony roślin przed chorobami. Jak i kiedy stosować miedzian?

Rośliny ogrodowe, drzewa i warzywa narażone są na różnorodne choroby. Dlatego w ich uprawie warto pamiętać o stosowaniu oprysków specjalnymi preparatami. Jednym z nich jest Miedzian 50 WP wykazujący skuteczność w zapobieganiu i zwalczaniu wielu problemów zdrowotnych u roślin. Chcesz wiedzieć, jak oraz kiedy go używać? Sprawdź nasz artykuł, w którym zawarliśmy cenne wskazówki.

skaryfikacja nasion

Na czym polega skaryfikacja nasion i jak ją przeprowadzić?

Osobom, które prowadzą własne uprawy roślin w przydomowym ogródku, na balkonie, w pomieszczeniach lub na tarasie skaryfikacja nasion może się w wielu przypadkach bardzo przydać. Dowiedz się, czym ona jest i sprawdź ciekawe informacje, które możesz wykorzystać!